Науково-методичний та координаційний супровід розвитку інформаційного освітньо-наукового простору України

Спірін, О. М., Новицька, Т. Л., Лупаренко, Л. А. (2015) Науково-методичний та координаційний супровід розвитку інформаційного освітньо-наукового простору України. Комп'ютер у школі та сім'ї, 125 (5). pp. 11-17.

[img]
Preview
Text
Download (219kB) | Preview

Abstract

Висвітлено основні результати діяльності Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України за період 2007-2015 рр. в частині, що стосується науково-методичного та координаційного супроводу розвитку вітчизняного освітньо-наукового інформаційного простору. Розглянуто низку результатів наукових досліджень, орієнтованих на виконання законів України «Про Основні засади розвитку інформаційного суспільства в Україні на 2007-2015 роки», «Про Національну програму інформатизації». Наведено окремі матеріали Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України, подані на розгляд до Парламентських слухань «Законодавче забезпечення розвитку інформаційного суспільства в Україні».

Item Type: Article
Uncontrolled Keywords: ІКТ в освіті, інформатизація освіти, інформатизація суспільства, наукові дослідження, Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України
Subjects: L Education > LB Theory and practice of education
Q Science > Q Science (General)
Z Bibliography. Library Science. Information Resources > ZA Information resources
Divisions: Faculty of Physics and Mathematics > Department of Computer Science and Information Technology
Depositing User: Тетяна Новицька
Date Deposited: 16 Dec 2015 22:27
Last Modified: 16 Dec 2015 22:27
URI: http://eprints.zu.edu.ua/id/eprint/19552

Actions (login required)

View Item View Item