Сучасні тенденції і пріоритети компетентнісного підходу в підготовці майбутніх фахівців дошкільної та початкової освіти : збірник науково-методичних праць

Колесник, Н. Є., Литньов, В. Є., Завязун, Т. В., eds. (2016) Сучасні тенденції і пріоритети компетентнісного підходу в підготовці майбутніх фахівців дошкільної та початкової освіти : збірник науково-методичних праць. Вид-во "Полісся", Житомир.

[img]
Preview
Text
Download (4MB) | Preview

Abstract

У збірнику науково-методичних праць представлено матеріали Всеукраїнської науково-практичної конференції «Сучасні тенденції і пріоритети компетентнісного підходу в підготовці майбутніх фахівців дошкільної та початкової освіти» (23–24 березня 2016 року). У збірнику відображено сутність компетентнісного підходу в професійній освіті; охарактеризовано вітчизняний і зарубіжний досвід компетентнісного підходу до підготовки вчителів початкової школи та вихователів дошкільного закладу, відображено проблему наступності і перспективності Державних стандартів початкової та дошкільної освіти в контексті компетентнісного підходу; розкрито сутність предметних і ключових компетентностей молодших школярів; представлено тенденції та пріоритети сучасного дошкілля в європейському освітньому просторі. Збірник науково-методичних праць адресується науковцям, педагогам-практикам, майбутнім учителям початкових класів та вихователям ДНЗ, методистам дошкільної та початкової ланки освіти.

Item Type: Book
Subjects: L Education > LB Theory and practice of education
L Education > LB Theory and practice of education > LB1501 Primary Education
L Education > LB Theory and practice of education > LB2300 Higher Education
Divisions: Educational and Research Institute of Pedagogics > Department of Art Education
Depositing User: доцент Наталія Колесник
Date Deposited: 04 Apr 2019 05:59
Last Modified: 04 Apr 2019 05:59
URI: http://eprints.zu.edu.ua/id/eprint/28868

Actions (login required)

View Item View Item