Формування умінь креативного мислення учнів початкових класів на уроках англійської мови

Самойлюкевич, І. В., Дєньгаєва, С. В. (2020) Формування умінь креативного мислення учнів початкових класів на уроках англійської мови. Нові технології навчання: збірник наукових праць. ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» (94). pp. 282-289.

[img]
Preview
Text
Download (945kB) | Preview

Abstract

У статті розглядається проблема формування вмінь креативного мислення в учнів початкових класів на уроках англійської мови. Автори виокремлюють основні вміння креативного мислення, які доцільно розвивати в учнів початкових класів у процесі навчання англійської мови; аналізують засоби формування вмінь креативного мислення на уроках англійської мови та наводять приклади вправ для розвитку креативності в учнів початкових класів на уроках англійської мови. Дослідження проблеми розвитку креативності в учнів початкових класів у процесі навчання англійської мови базується на розумінні творчої діяльності як виходу за межі заданого, як рух у «креативному полі».

Item Type: Article
Subjects: L Education > L Education (General)
L Education > LB Theory and practice of education
L Education > LB Theory and practice of education > LB1501 Primary Education
Divisions: Educational and Research Institute of Pedagogics > Department of the English Language and Primary ELT Methodology
Depositing User: асистент І.О. Денисюк
Date Deposited: 23 Jun 2020 17:18
Last Modified: 23 Jun 2020 17:18
URI: http://eprints.zu.edu.ua/id/eprint/31264

Actions (login required)

View Item View Item