Методичні рекомендації до самостійної роботи студентів із навчальної дисципліни «Ландшафтознавство» для підготовки фахівців першого (бакалаврського) рівня вищої освіти галузі знань 01 Освіта/Педагогіка спеціальності 014.07 Середня освіта (Географія) за освітньо-професійною програмою «Середня освіта (Географія)»

Коцюба, І. Ю., Андрійчук, Т. В. (2021) Методичні рекомендації до самостійної роботи студентів із навчальної дисципліни «Ландшафтознавство» для підготовки фахівців першого (бакалаврського) рівня вищої освіти галузі знань 01 Освіта/Педагогіка спеціальності 014.07 Середня освіта (Географія) за освітньо-професійною програмою «Середня освіта (Географія)». ЖДУ ім. І. Франка, Житомир.

[img]
Preview
Text
Download (901kB) | Preview

Abstract

Методичні рекомендації до самостійної роботи студентів із навчальної дисципліни «Ландшафтознавство» розроблені у відповідності з діючими програмами з ландшафтознавства для студентів природничих факультетів університетів. Рекомендації призначені для самостійної роботи студентів з курсу «Ландшафтознавство» та можуть бути використані для всіх видів контролю. Включають тести закритої форми, контрольні питання, список тем для підготовки рефератів і повідомлень, перелік питань для підготовки до складання екзамену, а також список рекомендованої літератури, вивчення якої дозволить успішно впоратись із запропонованими завданнями. Виконання завдань методичних рекомендацій сприяє кращому засвоєнню освітньої компоненти «Ландшафтознавство». Для студентів природничих факультетів.

Item Type: Other
Subjects: L Education > LB Theory and practice of education
L Education > LB Theory and practice of education > LB2300 Higher Education
Divisions: Faculty of Natural Sciences > Department of Ecology and Geography
Depositing User: ekology
Date Deposited: 25 Jan 2021 09:28
Last Modified: 25 Jan 2021 09:28
URI: http://eprints.zu.edu.ua/id/eprint/32159

Actions (login required)

View Item View Item