Тестові завдання для самоконтролю з оволодіння аспірантами (спеціальність 091 Біологія) навчальною дисципліною «Основи зоологічної систематики та номенклатури»

Мороз, В. В., Стадниченко, А. П. (2021) Тестові завдання для самоконтролю з оволодіння аспірантами (спеціальність 091 Біологія) навчальною дисципліною «Основи зоологічної систематики та номенклатури». ЖДУ ім. І. Франка, Житомир.

[img]
Preview
Text
Download (2MB) | Preview

Abstract

Тестові завдання розроблено для самоконтролю з оволодіння аспірантами нормативною навчальною дисципліною підготовки фахівців третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти галузі знань 09 Біологія спеціальності 091 Біологія «Основи зоологічної систематики та номенклатури». Тестові завдання розроблено у відповідності з діючою програмою навчальної дисципліни та побудовано за принципом програмованої перевірки знань з усіх тем курсу, що дозволяє аспірантам перевірити, наскільки повно засвоєний матеріал, що вивчається. Завдання в тестовій формі можуть бути застосовані для реалізації як навчальної, так і контролюючої функцій.

Item Type: Other
Subjects: L Education > LB Theory and practice of education
L Education > LB Theory and practice of education > LB2300 Higher Education
Divisions: Faculty of Natural Sciences > Department of Zoology, Biological Monitoring and Nature Conservation
Depositing User: kaf.zoology Zoo KZ
Date Deposited: 22 Jan 2021 14:47
Last Modified: 22 Jan 2021 14:51
URI: http://eprints.zu.edu.ua/id/eprint/32162

Actions (login required)

View Item View Item