Zhytomyr State University Library

Застосування методу колового тренування у вирішенні проблем фізичної підготовки баскетболістів

Кафтанова Т. В. and Гусаковський О. В. (2015) Застосування методу колового тренування у вирішенні проблем фізичної підготовки баскетболістів. Фізичне виховання та спорт у контексті держної програми розвитку фізичної культури В Україні: досвід, проблеми, перспективи. pp. 17-21.

[thumbnail of Стаття Кафтанова Т.В., 2015р. 2 випуск.pdf]
Preview
Text
Стаття Кафтанова Т.В., 2015р. 2 випуск.pdf

Download (993kB) | Preview

Abstract

Для досягнення високих спортивних результатів у будь-якому виді спорту чималу роль грає рівень розвитку фізичних якостей спортсмена. Ця істина не є новою, проте проблема розвитку фізичних якостей в кожному конкретному виді спорту і зокрема у баскетболі на сьогодні залишається як і раніше далеко не вирішеною.

Item Type: Article
Uncontrolled Keywords: фізична підготовка, колове тренування, структура, застосування, специфіка баскетболу.
Subjects: L Education > LB Theory and practice of education
L Education > LB Theory and practice of education > LB2300 Higher Education
Divisions: Faculty of Physical Education and Sport > Department of Theoretical and Methodological Foundations of Physical Education and Sport
Depositing User: К.Ю. Пелешок
Date Deposited: 08 Jun 2015 17:32
Last Modified: 09 Feb 2018 11:58
URI: https://eprints.zu.edu.ua/id/eprint/17708
ДСТУ 8302:2015: Кафтанова Т. В. and Гусаковський О. В. Застосування методу колового тренування у вирішенні проблем фізичної підготовки баскетболістів . Фізичне виховання та спорт у контексті держної програми розвитку фізичної культури В Україні: досвід, проблеми, перспективи. 2015. pp. 17-21.

Actions (login required)

View Item
View Item