Zhytomyr State University Library

Аналіз міжгрупових розбіжностей функціональної підготовленості та фізичного розвитку студентів

Хохла Алла, Яблонська Ельжбєта and Павлось Ольга (2016) Аналіз міжгрупових розбіжностей функціональної підготовленості та фізичного розвитку студентів. Фізична культура, спорт та здоров’я нації. № 1. pp. 209-213. ISSN 2071-5285.

[thumbnail of Хохла.pdf]
Preview
Text
Хохла.pdf

Download (337kB) | Preview

Abstract

Оцінено функціональну підготовленість студентів І та ІІ курсів, яка проводиться за загальноприйнятою у спортивній медицині методикою. Проведено аналіз міжгрупових розбіжностей функціональної підготовленості та фізичного розвитку студентів І та ІІ курсів. Студенти показали різний потенціал функціональної підготовленості та фізичного розвитку, що обумовлено рівнем фізичної підготовленості. Показано, що використання системи моніторингу функціональної підготовленості студентів сприяє об’єктивізації даних відносно загального рівня тренованості.

Item Type: Article
Uncontrolled Keywords: функціональна підготовленість, фізичний розвиток, студенти.
Subjects: A General Works > AZ History of Scholarship The Humanities
Divisions: Faculty of Physical Education and Sport > Department of Theoretical and Methodological Foundations of Physical Education and Sport
Depositing User: Кафедра теоретико-методичних основ фізичного виховання та спорту
Date Deposited: 29 Dec 2016 00:57
Last Modified: 29 Dec 2016 00:57
URI: https://eprints.zu.edu.ua/id/eprint/23055
ДСТУ 8302:2015: Хохла Алла and Яблонська Ельжбєта and Павлось Ольга Аналіз міжгрупових розбіжностей функціональної підготовленості та фізичного розвитку студентів. Фізична культура, спорт та здоров’я нації. 2016. № 1. pp. 209-213.

Actions (login required)

View Item
View Item