Zhytomyr State University Library

Самостійність як необхідна складова підготовки майбутнього учителя музики в процесі дистанційного навчання

Дубовий З. С. (2016) Самостійність як необхідна складова підготовки майбутнього учителя музики в процесі дистанційного навчання. Вісник Житомирського державного університету імені Івана Франка. Педагогічні науки. № 86. pp. 61-64. ISSN 2076-6173.

[thumbnail of 14.pdf]
Preview
Text
14.pdf

Download (337kB) | Preview

Abstract

Стаття розкриває специфіку підготовки майбутніх учителів музики в процесі дистанційного навчання до продуктивної фахової діяльності. Також ми зробили спробу висвітлити актуальну проблему вишівської освіти – актуалізації самостійності майбутніх учителів музики у процесі дистанційного навчання та розглянути різні підходи до цього питання. Також висвітлюється сутність поняття ''самостійність'', розглядаються актуальні проблеми формування самостійності в процесі професійної підготовки майбутніх учителів музики.

Item Type: Article
Uncontrolled Keywords: пізнавальна діяльність, самостійність дистанційне навчання, учитель музики
Subjects: L Education > LB Theory and practice of education
Depositing User: Users 2944 not found.
Date Deposited: 30 Jan 2017 21:22
Last Modified: 30 Jan 2017 21:29
URI: https://eprints.zu.edu.ua/id/eprint/23504
ДСТУ 8302:2015: Дубовий З. С. Самостійність як необхідна складова підготовки майбутнього учителя музики в процесі дистанційного навчання. Вісник Житомирського державного університету імені Івана Франка. Педагогічні науки. 2016. № 86. pp. 61-64.

Actions (login required)

View Item
View Item