Електронна бібліотека Житомирського державного університету

ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОФЕСІЙНОГО НАВЧАННЯ ДОРОСЛИХ З ВИКОРИСТАННЯМ ІННОВАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

Рожнова Т. Є. (2013) ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОФЕСІЙНОГО НАВЧАННЯ ДОРОСЛИХ З ВИКОРИСТАННЯМ ІННОВАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ. Наукове електронне періодичне видання Андрагогічний вісник. № 4. С. 73–81.

[thumbnail of Організація_професійного_навчання_дорослих.pdf]
Preview
Текст
Організація_професійного_навчання_дорослих.pdf

Завантажити (271kB) | Preview

Анотація

У статті розкрито значення інноваційних технологій в організації професійного навчання як дітей, так і дорослих; обґрунтовано наукові підходи до керування навчальними закладами; відображено розуміння управлінських проблем на основі впровадження сучасних принципів і інноваційних технологій.

Тип ресурсу: Стаття
Класифікатор: B Філософія. Психологія. Релігія > BF Психологія
Відділи: Інститут педагогіки > Кафедра професійно-педагогічної, спеціальної освіти, андрагогіки та управління
Користувач: Ольга Кравчук
Дата подачі: 23 Квіт 2014 06:37
Оновлення: 15 Серп 2015 06:17
URI: https://eprints.zu.edu.ua/id/eprint/11035
ДСТУ 8302:2015: Рожнова Т. Є. ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОФЕСІЙНОГО НАВЧАННЯ ДОРОСЛИХ З ВИКОРИСТАННЯМ ІННОВАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ . Наукове електронне періодичне видання Андрагогічний вісник. 2013. № 4. С. 73–81.

Дії ​​(потрібно ввійти)

Оглянути опис ресурсу
Оглянути опис ресурсу