Мельничук М. М. (2015) Перспективи застосування баз даних mysql в сучасних Інтернет ресурсах. Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології у виробництві та освіті: стан, досягнення, перспективи розвитку.. С. 220–221.
Preview
Мельничук.pdf
Завантажити (87kB) | Preview
Анотація
В наш час людством накопичено гігантську кількість інформації про об’єкти та явища. В останні роки все більшої актуальності набуває використання новітніх комп’ютерних технологій для дослідження, збереження та використання величезного об’єму інформації. Практично у всіх сферах людської діяльності для таких цілей використовуються бази даних.
Тип ресурсу: | Стаття |
---|---|
Класифікатор: | Q Наука > QA Математика > QA75 Електронні комп'ютери. Інформатика Q Наука > QA Математика > QA76 Комп'ютерне програмне забезпечення |
Відділи: | Фізико-математичний факультет > Кафедра комп’ютерних наук та інформаційних технологій |
Користувач: | Марія Олександрівна Ігнатюк |
Дата подачі: | 06 Трав 2015 10:56 |
Оновлення: | 22 Трав 2015 15:35 |
URI: | https://eprints.zu.edu.ua/id/eprint/17190 |
ДСТУ 8302:2015: | Мельничук М. М. Перспективи застосування баз даних mysql в сучасних Інтернет ресурсах. Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології у виробництві та освіті: стан, досягнення, перспективи розвитку. 2015.. С. 220–221. |