Електронна бібліотека Житомирського державного університету

Управління фізкультурно-оздоровчою діяльністю студентів в умовах трансформації України в європейський освітній простір

Грибан Григорій (2019) Управління фізкультурно-оздоровчою діяльністю студентів в умовах трансформації України в європейський освітній простір. Фізична культура, спорт та здоров’я нації. № 8. С. 336–341. ISSN 2071-5285.

[thumbnail of 336-341.pdf]
Preview
Текст
336-341.pdf

Завантажити (409kB) | Preview

Анотація

Актуальність теми дослідження. Система фізичного виховання у ВОЗ перебуває у глибокому кризовому стані і не змогла за роки незалежності України задовольнити потреб фізичного розвитку і фізичної підготовленості студентської молоді. Було завдано невиправного удару по рівню здоров’я студентів та якості навчально-виховної і спортивної роботи у ВОЗ. Незважаючи на численні наукові дослідження, рекомендації державних органів та галузевих фахівців, які займалися покращенням та удосконалення фізичного виховання у вітчизняних закладах освіти, кардинальних змін не було здійснено. Мета дослідження – обґрунтувати ефективні шляхи управління фізкультурно-оздоровчою діяльністю студентів ВОЗ на основі особистісно-орієнтованого вибору фізичної активності. Методи дослідження: аналіз та узагальнення науково-методичної літератури, досвіду передової педагогічної практики, анкетне опитування, педагогічні спостереження, бесіди з викладачами та студентами, педагогічне тестування, педагогічний експеримент, методи математичної статистики. Результати роботи. Ситуація яка склалася в Україні в системі фізичного виховання студентів вимагає відмови від авторитарних методів управління фізкультурно-оздоровчою діяльністю, урахування інтересів і потреб студентів в особистісно-орієнтованому виборі фізичної активності.
Висновки. Особистісно-орієнтований вибір фізичної активності студентів дозволяє покращити рівень їх здоров’я та фізичної підготовленості, сприяє залученню до систематичних занять фізичними вправами і спортом, формує у студентів потребу у фізичному вдосконаленні, покращує фізкультурно-оздоровчу діяльність у ВОЗ та має ряд переваг перед традиційними формами проведення навчальних занять.

Тип ресурсу: Стаття
Ключові слова: фізичне виховання, фізкультурно-оздоровча діяльність, особистісно-орієнтований вибір, управління, студент
Класифікатор: A Загальні роботи > AZ Історія науки. Гуманітарні науки
Відділи: Факультет фізичного виховання та спорту > Кафедра теоретико-методичних основ фізичного виховання та спорту
Користувач: Кафедра теоретико-методичних основ фізичного виховання та спорту
Дата подачі: 04 Лют 2020 22:13
Оновлення: 04 Лют 2020 22:13
URI: https://eprints.zu.edu.ua/id/eprint/30689
ДСТУ 8302:2015: Грибан Григорій Управління фізкультурно-оздоровчою діяльністю студентів в умовах трансформації України в європейський освітній простір. Фізична культура, спорт та здоров’я нації. 2019. № 8. С. 336–341.

Дії ​​(потрібно ввійти)

Оглянути опис ресурсу
Оглянути опис ресурсу