Електронна бібліотека Житомирського державного університету

До проблем дослідження художнього тексту у психолінгвістиці

Дячук Н. В. (2016) До проблем дослідження художнього тексту у психолінгвістиці. Актуальні проблеми філології та перекладознавства: збірник наукових праць. Т. 1, № 10. С. 241–245.

[thumbnail of apftp_2016_10(1)__51.pdf]
Preview
Текст
apftp_2016_10(1)__51.pdf

Завантажити (589kB) | Preview

Анотація

У статті проаналізовано психолінгвістичні методи, що застосовуються для дослідження художнього тексту. До таких методів належать контент-аналіз та психографологічний аналіз. Проведено зіставний аналіз тесту оригіналу з його російським та українським відповідниками. Представлені відмінності між текстом оригіналу та його відповідниками.

Тип ресурсу: Стаття
Ключові слова: контент-аналіз, психографологічний аналіз, художній текст, перекладач,лексична різноманітність, логічна зв’язність, коефіцієнт емболії.
Класифікатор: P Мова та література > PE Англійська мова
Відділи: Інститут іноземної філології > Кафедра англійської мови та прикладної лінгвістики
Користувач: Оксана Мозговенко
Дата подачі: 07 Лист 2020 09:20
Оновлення: 07 Лист 2020 09:20
URI: https://eprints.zu.edu.ua/id/eprint/31727
ДСТУ 8302:2015: Дячук Н. В. До проблем дослідження художнього тексту у психолінгвістиці. Актуальні проблеми філології та перекладознавства: збірник наукових праць. 2016. Т. 1, № 10. С. 241–245.

Дії ​​(потрібно ввійти)

Оглянути опис ресурсу
Оглянути опис ресурсу