Заблоцька О. С. (2010) Методика формування предметних компетенцій з хімії в процесі викладання теми "Ноосфера й техногенез. Контроль стану навколишнього середовища як одне з головних завдань біогеохімії" у студентів-екологів. ВІСНИК Житомирського державного університету імені Івана Франка. № 52. С. 58–61.
vip_52_13.pdf
Завантажити (155kB) | Preview
Анотація
У статті викладено методику формування предметних компетенцій з хімії у студентів екологічних спеціальностей при вивченні теми "Ноосфера й техногенез. Контроль стану навколишнього середовища як одне з головних завдань бiогеохiмiї" у процесі викладання дисципліни "Хімія з основами біогеохімії". Розроблено компетентнісний зміст лекції, самостійної роботи студентів та лабораторного заняття. Визначено методичні підходи до контролю сформованості предметних компетенцій з хімії у студентів.
Тип ресурсу: | Стаття |
---|---|
Класифікатор: | Q Наука > QD Хімія |
Користувач: | Користувачі 341 не знайдено. |
Дата подачі: | 09 Лист 2010 09:14 |
Оновлення: | 14 Серп 2015 21:46 |
URI: | https://eprints.zu.edu.ua/id/eprint/4374 |
ДСТУ 8302:2015: | Заблоцька О. С. Методика формування предметних компетенцій з хімії в процесі викладання теми "Ноосфера й техногенез. Контроль стану навколишнього середовища як одне з головних завдань біогеохімії" у студентів-екологів. ВІСНИК Житомирського державного університету імені Івана Франка. 2010. № 52. С. 58–61. |