Крамчанінова О. В. (2007) Концепт агресія у концептуальній та мовній картинах світу. Вісник Житомирського державного університету імені Івана Франка. № 32. С. 176–180.
Preview
7.pdf
Завантажити (135kB) | Preview
Анотація
Стаття присвячена визначенню ролі концепту агресія в концептуальній та мовній картинах світу в українській, російській та англійській мовах. Об’єм концепту агресія встановлюється на базі дефініцій тлумачних словників та даних психологічних й філософських джерел. У зіставлюваних мовах концепт агресія репрезентовано нейтральною, експресивною, емоційно-забарвленою, розмовною, застарілою та діалектною лексикою.
| Тип ресурсу: | Стаття |
|---|---|
| Класифікатор: | P Мова та Література > P Філологія. Лінгвістика |
| Користувач: | Т.П. Войтко |
| Дата подачі: | 11 Лист 2008 12:12 |
| Оновлення: | 14 Серп 2015 20:12 |
| URI: | https://eprints.zu.edu.ua/id/eprint/1811 |
| ДСТУ 8302:2015: | Крамчанінова О. В. Концепт агресія у концептуальній та мовній картинах світу. Вісник Житомирського державного університету імені Івана Франка. 2007. № 32. С. 176–180. |


