Електронна бібліотека Житомирського державного університету

Психологічні аспекти готовності учителів до інноваційної діяльності

Коновальчук І. І. (2011) Психологічні аспекти готовності учителів до інноваційної діяльності. Психологічні аспекти готовності учителів до інноваційної діяльності // Проблеми підготовки сучасного вчителя: збірник наукових праць. Т. 4, № 1. С. 155–161.

[thumbnail of Умань Коновальчук Житомир Псих готовн¦сть -Д.pdf]
Preview
Текст
Умань Коновальчук Житомир Псих готовн¦сть -Д.pdf

Завантажити (293kB) | Preview

Анотація

Проведено аналіз психологічних аспектів готовності педагогів до інноваційної діяльності. Виявлено, що у психологічному контексті ця інтегративна якість пов’язана з сформованістю особистісних структур, перебудова яких забезпечує успішність створення і реалізації інновацій та професійної й особистісної самореалізації педагога як суб’єкта інноваційної діяльності.

Тип ресурсу: Стаття
Ключові слова: готовність, психологічна готовність, готовність до професійної діяльності, готовність до педагогічної діяльності, готовність до інноваційної діяльності
Класифікатор: L Освіта > L Освіта (Загальне)
Відділи: Інститут педагогіки > Кафедра теорії та методик дошкільної й інклюзивної освіти
Користувач: Ірина Гогола
Дата подачі: 18 Квіт 2012 08:23
Оновлення: 15 Серп 2015 01:14
URI: https://eprints.zu.edu.ua/id/eprint/7141
ДСТУ 8302:2015: Коновальчук І. І. Психологічні аспекти готовності учителів до інноваційної діяльності . Психологічні аспекти готовності учителів до інноваційної діяльності // Проблеми підготовки сучасного вчителя: збірник наукових праць. 2011. Т. 4, № 1. С. 155–161.

Дії ​​(потрібно ввійти)

Оглянути опис ресурсу
Оглянути опис ресурсу