Електронна бібліотека Житомирського державного університету

Конфлікт як невід’ємний об’єкт соціалізації учнів

Котловий С. А. (2011) Конфлікт як невід’ємний об’єкт соціалізації учнів. Теоретико-методологічні проблеми виховання дітей та учнівської молоді: Зб.наук.праць. – Вип.15. книга 2. Т. 15, № 2. С. 262–269.

[thumbnail of КОНФЛІКТ ЯК НЕВІД’ЄМНИЙ ОБ’ЄКТ СОЦІАЛІЗАЦІЇ УЧНІВ Документ Microsoft Office Word (2).pdf]
Preview
Текст
КОНФЛІКТ ЯК НЕВІД’ЄМНИЙ ОБ’ЄКТ СОЦІАЛІЗАЦІЇ УЧНІВ Документ Microsoft Office Word (2).pdf

Завантажити (408kB) | Preview

Анотація

В статті розглядається конфлікт як невід’ємний об’єкт соціалізації учнів. Розкрито підходи до змісту процесу соціалізації, виділено його етапи та особливості. Виділено типи конфліктів серед учнів, які виникають у них в процесі соціалізації.

Тип ресурсу: Стаття
Ключові слова: конфлікт, міжособистісний конфлікт, особистість, соціалізація, соціальний досвід.
Класифікатор: L Освіта > L Освіта (Загальне)
Відділи: Соціально-психологічний факультет > Кафедра соціальних технологій
Користувач: С. М. Коляденко
Дата подачі: 16 Квіт 2014 13:39
Оновлення: 15 Серп 2015 06:15
URI: https://eprints.zu.edu.ua/id/eprint/11021
ДСТУ 8302:2015: Котловий С. А. Конфлікт як невід’ємний об’єкт соціалізації учнів. Теоретико-методологічні проблеми виховання дітей та учнівської молоді: Зб.наук.праць. – Вип.15. книга 2. 2011. Т. 15, № 2. С. 262–269.

Дії ​​(потрібно ввійти)

Оглянути опис ресурсу
Оглянути опис ресурсу