Items where Author is "Севостьянов, Є. О."

Up a level
Export as [feed] Atom [feed] RSS 1.0 [feed] RSS 2.0
Group by: Item Type | No Grouping
Number of items: 12.

Article

Яворська, Т. Є. and Севостьянов, Є. О. and Андреев, А. С. (2015) Теоретичні основи організації комплексного контролю в системі підготовки дзюдоїстів. Фізичне виховання та спорт у контексті держної програми розвитку фізичної культури В Україні: досвід, проблеми, перспективи, 2. pp. 58-61.

Севостьянов, Є. О. (2010) О множествах точек ветвления отображений, более общих, чем квазирегулярные. Український математичний журнал, 62 (2). pp. 215-230. ISSN 1027-3190

Севостьянов, Є. О. (2009) Об интегральной характеризации некоторых обобщений квазирегулярных отображений и значений условия расходимости интеграла в геометрической теории функций. Український математичний журнал, 61 (10). pp. 1367-1380. ISSN 1027-3190

Севостьянов, Є. О. (2009) Обобщение одной леммы Е. А. Полецкого на классы пространственных отображений. Український математичний журнал, 61 (7). pp. 969-975. ISSN 1027-3190

Севостьянов, Є. О. (2009) Устранение особенностей и аналоги теоремы Сохоцкого-Вейерштрасса для Q-отображений. Український математичний журнал, 61 (1). pp. 116-126. ISSN 1027-3190

Monograph

Севостьянов, Є. О. and Ількевич, Н. С. (2020) Диференціальні та інтегральні рівняння. Частина I. Other. Житомирський державний університет імені Івана Франка.

Conference or Workshop Item

Севостьянов, Є. О. and Skvortsov, S. A. (2020) On removability of isolated singularities of homeomorphisms with the inverse Poletsky inequality. In: Сучаснi проблеми теорiї ймовiрностей та математичного аналiзу, 26 лютого-1 березня 2020 р., с.м.т. Ворохта, Україна.

Севостьянов, Є. О. and Skvortsov, S. A. and Ilkevych, N. S. (2020) On removable singularities of mappings in uniform spaces. In: Сучаснi проблеми теорiї ймовiрностей та математичного аналiзу, 26 лютого-1 березня 2020 р., с.м.т. Ворохта, Україна.

Севостьянов, Є. О. and Skvortsov, S. A. (2019) On equicontinuity of families of mappings in a case of variable domains. In: Функціональні методи в теорії наближень, диференціальних рівняннях та обчислювальній математиці IV, 20-26 червня 2019, с. Світязь, Україна.

Севостьянов, Є. О. and Skvortsov, S. A. (2016) On equicontinuity of generalized quasiisometries on Riemannian manifolds. In: Complex Analysis and Related Topics, 30 травня – 5 червня 2016 р., Львів, Україна.

Book

Севостьянов, Є. О. (2021) Квазіконформний аналіз. Вид-во ЖДУ імені Івана Франка.

Teaching Resource

Севостьянов, Є. О. and Скворцов, С. О. and Таргонський, А. Л. (2018) Елементи теорії функцій дійсної змінної. [Teaching Resource]

This list was generated on Sun Apr 11 09:09:10 2021 EEST.